Selecteer een pagina

Deelnemen aan de Brinkmarkt

Zeven prachtige markten op de mooiste Brink van Drenthe en tevens grootste Brink van Europa!

Al meer dan 30 jaar geleden opgezet en daarom is deze markt dan ook beroemd in de regio maar ondertussen ook ver daarbuiten.

volgende markt

n.n.b.

2024

 

Braderie

Om u aan te melden voor een markt met nieuwe waren kunt u gebruik maken van onderstaande link om ons te mailen. Vermeld duidelijk welke waren u wilt verkopen. Zodra wij uw e-mail ontvangen hebben wordt deze beoordeeld. Wij nemen daarna z.s.m. contact met u op om een en ander door te nemen.

Na inschrijving ontvangt u een bevestiging per e-mail. Is er geen plaats voor u, dan krijgt u per e-mail hierover bericht.

We proberen u zo snel mogelijk uitsluitsel te geven over uw beoogde deelname.

Kraam huren kost: € 49,- incl. BTW en de meters waarop die staat.
Grondplaats: € 6,30 incl. BTW per strekkende meter.

Vlooienmarkt

Voor een vlooienmarkt hoeft u niet te reserveren.

Deelnemen aan de Vlooienmarkt is eenvoudig;
U kiest een datum uit de agenda en u kunt zich ter plaatse melden circa 2 uur voor de aangegeven openingstijden.
Vervolgens wordt u door de organisatie een plaats toegewezen, waar u uw waren kunt uitstallen.
Indien u een kraam (4 meter) wenst te huren kunt u ook dit ter plaatse aangeven.
Bij deelname gaat u automatisch akkoord met de voorwaarden.
De belangrijkste spelregel is; Er mogen geen nieuwe waren worden aangeboden op de Vlooienmarkten.

Indien u vragen heeft over een specifieke markt, dan kunt u bellen met (0592) 27 16 20.

Grondplaats 5 meter € 17,50
Grondplaats 5 meter met kraam € 37,50
Daarna € 3,00 per strekkende meter voor elke meter meer die u afneemt.

Huisregels deelname Brinkmarkt Annen particulier

  • Aanmelden is niet nodig, u kunt zich vanaf 7 uur melden bij de ingang van de Brink.
  • Deelnemen kost geld, prijzen staan vermeldt op de website en op de deelnemers kaart die u krijgt uitgereikt bij aankomst.
  • Het is NIET toegestaan nieuwe waren aan te bieden of een assortiment te voeren op de markt. Hiervoor is een klein deel van de markt gereserveerd met standplaatsen middels voorinschrijving.
  • Mocht dit toch op uw standplaats worden aangetroffen, dan kan dit leiden tot directe verwijdering van de markt.
  • U aanvaard de volle aansprakelijkheid van de door uw aangeboden waren, de organisatie kan op geen enkele wijze hiervoor aansprakelijk gesteld worden.
  • U handhaaft uw standplaats tot het einde van de markt, dit is 17.00 uur, tenzij de organisatie anders aangeeft.
  • U neemt uw eigen afval mee en laat uw standplaats schoon achter. Afval dus ook NIET elders op het terrein in een afvalbak of container stoppen.
  • Bij het afrekenen wordt u € 5,- borg berekend, deze krijgt u terug op het moment dat u aan de regels hebt voldaan.
  • U bent te gast op de Brink, dus gedraag u ook zodanig. Dat wil zeggen; stapvoets rijden, beperk geluidsoverlast tot een minimum, niet wildplassen, wees tolerant e.d.
  • Aanwijzingen van de organisatie, politie, brandweer of hulpverlening dienen ten alle tijden stipt te worden opgevolgd.
  • Uitspraken, ten aanzien van de markt, van de organisatie zijn bindend.
  • Bij het oprijden en/of deelnemen gaat u automatisch akkoord met deze regels.
v1.2 april 2021

Brinkmarktagenda Annen 2023

7

mei

4

juni

25

juni

23

juli

13

aug

3

sept